Civitavecchia Tunis Prom

Mapa
 • Civitavecchia do Tunis
  Porównaj godziny i ceny dla Civitavecchia do Tunis

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Civitavecchia do Tunis
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Sprawdź najnowsze oferty i promocje

 • Civitavecchia - Tunis

  Samochód osobowy + 4
  Podróż: środa, 7 lipca 2021 - wtorek, 27 lipca 2021
  od: 4 328 zł
  Grimaldi Lines
 • Civitavecchia - Tunis

  Samochód osobowy + 3
  Podróż: piątek, 16 lipca 2021 - sobota, 14 sierpnia 2021
  od: 6 900 zł
  Grandi Navi Veloci

Civitavecchia informacji

Zasada port Rzymie, a tym samym jednym z najbardziej ruchliwych portów promowych włoskich, Civitavecchia jest głównym punktem wyjścia do podróży morskiej ze środkowych Włoch na Sardynię i Barcelonie. Sam Civitavecchia to tętniące życiem miasto portowe na zachodnim wybrzeżu Włoch, w regionie Lacjum w prowincji Rzym, często bardzo zajęty podróżujący torują sobie drogę do lub z `Wiecznego Miasta”.

Nazwa Civitavecchia tłumaczy się jako ` ancient Town”, który znajduje odzwierciedlenie w mieście ze swoją mieszanką starych i nowych budynków, niestety chociaż podczas dwóch wojen światowych, wiele z Civitavecchia zostało poważnie zniszczone od bombardowania, w tym wiele zabytkowych budynków. Te, które przetrwały zostały odnowione i ponownie otwarty dla publiczności; Najbardziej popularne są Forte Michelangelo, katedra San Francesco d'Assisi, Terme della Ficoncella (kąpiele) i stary Roman Harbor oraz muzeum archeologiczne domy wielu wnioski z lokalnych stanowisk archeologicznych. Oczywiście największą atrakcją Civitavecchia odwiedza Rzym, 80km na południe. Stolica Włoch jest jednym z kulturalnych stolic świata, do domu słynnego architektury, zabytków, klubów nocnych i kuchni.


Tunis informacji

Tunis prom także znany jako La Goulette. Port Tunis Prom obsługuje duży ruch pochodzących z Europy: z regularnych połączeń promowych na luksusowych statkach wycieczkowych. Tunis jest stolicą Tunezji i położone w północno-wschodniej na jeziorze Tunisu i jest podłączony do Zatoki Morza Śródziemnego za Tunisu przez imponującą kanał.

W centrum Tunisu oferuje słynnej dzielnicy Medina, z dziko różnych kolorów i zapachów, a także pamiątek turystycznych i dzieł rzemiosła malutkich sklepach. Mieści się w starym pałacu Beylic, Muzeum Narodowe Bardo jest najważniejszym muzeum archeologiczne w Maghrebie i oferuje jeden z najbogatszych zbiorów rzymskie mozaiki na świecie. Tunis znajduje się również wiele festiwali muzycznych, przede wszystkim Międzynarodowy Festiwal Cathage, a także spektakle teatralne, operowe i baletowe. Tunis posiada doskonałą usługę transportu publicznego z „Metro Leger”, autobusowych i TGM (Tunis-Goulette-Marsa) czyni go łatwo podróżować po całym mieście.