Rosslare Cherbourg Prom

Mapa
 • Rosslare do Cherbourg
  Porównaj godziny i ceny dla Rosslare do Cherbourg

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Rosslare do Cherbourg
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Sprawdź najnowsze oferty i promocje

 • Rosslare - Cherbourg

  Samochód osobowy + 4
  Podróż: sobota, 24 lipca 2021
  od: 2 583 zł
  Stena Line
 • Rosslare - Cherbourg

  Samochód osobowy + 2
  Podróż: poniedziałek, 26 kwietnia 2021 - wtorek, 18 maja 2021
  od: 2 226 zł
  Brittany Ferries

Rosslare informacji

Znajduje się na końcówkę południowo-wschodniej Irlandii, Rosslare jest bardzo ruchliwym portem, z częstymi połączeniami do Wielkiej Brytanii i Europie i mnóstwo udogodnień, takich jak restauracja, bar, salony, place zabaw i kantor. Obszar ten port ma wiele możliwości zakwaterowania i wyżywienia, a port jest doskonałą bramą na Wschód, South East, West, Southwest i Midlands poprzez sieć dróg N11/N25 z N25 prowadzi bezpośrednio do portu.

sam Rosslare jest popularnym ośrodkiem turystycznym, głównie dzięki ponad 300 godzin rocznie słońca to odbiera porównaniu do reszty Irlandii i chwalebnej Błękitną Flagą plaży, często pakowane z wczasowiczów w miesiącach letnich. Istnieje również wiele możliwości sportów wodnych, z surfing, żeglarstwo i windsurfing wszystkie popularne czynności. Aby pomóc się zrelaksować Rosslare znajduje się kilka znakomitych restauracji specjalizujących się w lokalnych produktów, a także do niektórych znakomitych pól golfowych.


Cherbourg informacji

Port Cherbourg jest jednym z najbardziej popularnych punktów wejścia do Francji z Wielkiej Brytanii. Cherbourg linki do Bretanii przez E03 i Caen i Doliny Loary poprzez E46 lub N132. Na N13 z Paryża i Caen, Cherbourg śledzić drogowskazy na Ferry Port.

Oficjalnie znany jako Cherbourg, to malownicze port-miasto jest bramą do Normandii. Pomimo, że najlepiej znany po prostu jako cel przybycia, gdy pojawi się obok murów prom przekonasz się urokliwą lokalizacją wiele do odkrycia. Cherbourg leży na półwyspie Cotentin który jest domem dla niektórych spektakularny wybrzeża i mnóstwo bezpiecznych, piaszczystych plaż. W obrębie portu jest La Cite de la Mer, gdzie znajdą Państwo największe akwarium w Europie i atomową łódź podwodną.

W kamienicach liczne restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię, butiki, 19 ogrodów wieku i wiele otwartym powietrzu rynki zbytu najświeższych produktów spożywczych. Na wsi obszaru Val de Saire, na wschód od Cherbourga i półwyspu haskim, na zachodzie, również mają wiele do zaoferowania.