Vaasa Ferry Port

Mapa
 • Vaasa
  Porównaj godziny i ceny dla Vaasa

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Vaasa
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

 • Vaasa
  Odkryj promy do i z Vaasa

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Vaasa- Trasy

 • Umea do Vaasa / Vaasa do Umea
  przeprawa codziennie 1
  3 h

Oferty Specjalne

Ferrysavers pozwala łatwo zarezerwować tani prom z Vaasa Umeå czy można porównać Vaasa ceny prom użyciu powyżej naszego porównania silnik .

prom Vaasa jest jednym z najbardziej ruchliwych portów w Skandynawii z wielu firm promowych działających regularne harmonogramy. Port ten ma bardzo strategicly Wyjątkowo atrakcyjna, gdyż znajduje się zaledwie dziesięć kilometrów od siebie z międzynarodowego lotniska w bardzo niewielkiej odległości od autostrady i linii kolejowej. Port w Vaasa obsługuje 1,5 mln ton towarów rocznie. Obecnie przeładunki składa się głównie z importu i eksportu paliw, produktów i produktów rolnych pochodzących z przemysłu drzewnego i chemicznego.

Poruszanie Vassa

najkrótsza droga morską z Finlandii do Szwecji jest między Vaasa i Umea. Można podróżować między miastami z promu, który działa przez cały rok. Z centrum miasta Vaasa dostaniesz do portu Vaasa samochodem w ciągu pięciu minut, a podróż promem z Vaasa do Umea zajmuje tylko około czterech godzin. Dzięki promie można również podróżować samochodem wzdłuż Blue Road, która przechodzi przez całą drogę z Norwegii do Rosji.

Port Vaasa jest częścią Nordic Logistic Corridor, która rozciąga się od Finlandii Wschód do Norwegii na Zachodzie. Jest jedynym portem pasażer Ostrobothni za. Nacisk dla ruchu pasażerskiego jest na konceptualizacji, nowych usług i nowych produktów.

Vaasa Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Wasaline

Vanha Satamatie, , 65170 Vaasa, Finland