Prom z Dover-Calais

Mapa
 • Dover do Calais
  Porównaj godziny i ceny dla Dover do Calais

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dover do Calais
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Sprawdź najnowsze oferty i promocje

 • Dover - Calais

  Samochód osobowy + 4
  Podróż: sobota, 27 marca 2021 - poniedziałek, 12 kwietnia 2021
  od: 1 238 zł
  P&O Ferries
 • Dover - Calais

  Samochód osobowy + 4
  Podróż: piątek, 30 lipca 2021 - poniedziałek, 9 sierpnia 2021
  od: 1 569 zł
  DFDS

Dover informacji

Miasto Dover jest prawdopodobnie najbardziej znany brytyjski prom, i znajduje się w Kent na południowym wybrzeżu Anglii. Miasto stoi w poprzek Francji najwęższej części kanału La Manche. Dover zawsze było miejsce strategiczne znaczenie ze względu na swoje położenie; niektóre szczątki znalezione tam sugerują, że Dover sprzyjała osób pragnących wprowadzić Anglię nawet w czasach prehistorycznych.

Miasto ma wiele wspaniałych zabytków do odwiedzenia, z opactwa Kearsney i St. Edmund Kaplica będących dwóch największych ośrodkach religijnych, a słynne białe klify Dover, a także ogromnej Dover Castle, niektóre najbardziej popularnych atrakcji w okolicy.


Calais informacji

Prawdopodobnie najbardziej znanych francuskich docelowych promowych, Calais było od dziesięcioleci synonimem wakacji w Europie. Calais prom jest jednym z najbardziej ruchliwych portów w Europie do 48 promów dziennie wychodzenia tutaj na jednej z najbardziej ruchliwych szlaków żeglugowych na świecie. pociągi Eurostar odstąpić od Calais stacji Frethun który jest zbliżony do terminalu Eurotunnel, niedaleko Calais od skrzyżowania 42 A16.

Miasto Calais jest najbliżej francuski miasto do Wielkiej Brytanii, a to sprawia, że popularne prom port dla brytyjskich turystów udających się do Francji i vice versa. Miasto jest bogate w dziedzictwo kulturowe i posiada szeroki wybór tradycyjnych francuskich sklepów i restauracji. Położenie Calais prom usytuowany; tylko rzut kamieniem od centrum miasta Calais, dzięki czemu nie trzeba tracić chwilę swojego czasu.