Dover Dunkierka Prom

Mapa
 • Dover do Dunkierki
  Porównaj godziny i ceny dla Dover do Dunkierki

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dover do Dunkierki
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Sprawdź najnowsze oferty i promocje

 • Dover - Dunkierka

  Samochód osobowy + 3
  Podróż: piątek, 23 lipca 2021 - poniedziałek, 9 sierpnia 2021
  od: 880 zł
  DFDS

Dover informacji

Miasto Dover jest prawdopodobnie najbardziej znany brytyjski prom, i znajduje się w Kent na południowym wybrzeżu Anglii. Miasto stoi w poprzek Francji najwęższej części kanału La Manche. Dover zawsze było miejsce strategiczne znaczenie ze względu na swoje położenie; niektóre szczątki znalezione tam sugerują, że Dover sprzyjała osób pragnących wprowadzić Anglię nawet w czasach prehistorycznych.

Miasto ma wiele wspaniałych zabytków do odwiedzenia, z opactwa Kearsney i St. Edmund Kaplica będących dwóch największych ośrodkach religijnych, a słynne białe klify Dover, a także ogromnej Dover Castle, niektóre najbardziej popularnych atrakcji w okolicy. Terminy


Dunkierka informacji

Dunkierka (znany również jako Dunkierki) prom z powrotem 8 wieku jako zwykły port rybacki. Z biegiem czasu, Dunkierka prom zasłynął jako schronienie dla piratów, którzy żerują na żeglugi na Morzu Północnym. Dzisiaj, Dunkierka stała się wspaniały nadmorski kurort. Dunkierka prom oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym salony.

Dunkierka jest niezwykle zielony dla dużego międzynarodowego portu i ośrodka przemysłowego, który obsługuje ładunki masowe z całego świata, jak również jest coraz bardziej popularne prom Port. Kiedy nadchodzi z kierunku Belgii, Lille czy Calais, upewnij się, że dostać się na A16. Kierujemy się do Dunkierki (Dunkerque). Zjedź 53 (24) i przejdź w prawo na końcu zjazdu. Idź prosto na dwóch rondach i jechać aż po przybyciu na terminalu promowym DFDS Seaways.