Folkestone Calais Eurotunnel

Mapa
 • Folkestone do Calais
  Porównaj godziny i ceny dla Folkestone do Calais

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Folkestone do Calais
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Sprawdź najnowsze oferty i promocje

 • Folkestone - Calais

  Samochód osobowy + 1
  Podróż: czwartek, 1 kwietnia 2021 - niedziela, 18 kwietnia 2021
  od: 1 729 zł
  Eurotunnel

Folkestone informacji

Folkestone znajduje się w południowo-wschodniej Anglii na południowym wybrzeżu Kent. Folkestone to kurort z piaszczystych plaż, miłej atmosferze i pięknych urokliwych ogrodach. Na terenie miasta goście mogą znaleźć wiele przyjemnych rozrywek, aby poddać się, na przykład zainteresowanych sportów wodnych mogą spróbować windsurfingu, żeglarstwa i wędkarstwa, a tych użytkowników zainteresowanych pobytu na ziemi może pójść na kręgle, albo wziąć w golfa. Zwiedzający mogą także wykorzystać swój czas w Folkestone do podjęcia w niesamowite wsi, która otacza miasto, wykonując jedną z malowniczych tras rowerowych.


Calais informacji

Prawdopodobnie najbardziej znanych francuskich docelowych promowych, Calais było od dziesięcioleci synonimem wakacji w Europie. Calais prom jest jednym z najbardziej ruchliwych portów w Europie do 48 promów dziennie wychodzenia tutaj na jednej z najbardziej ruchliwych szlaków żeglugowych na świecie. pociągi Eurostar odstąpić od Calais stacji Frethun który jest zbliżony do terminalu Eurotunnel, niedaleko Calais od skrzyżowania 42 A16.

Miasto Calais jest najbliżej francuski miasto do Wielkiej Brytanii, a to sprawia, że popularne prom port dla brytyjskich turystów udających się do Francji i vice versa. Miasto jest bogate w dziedzictwo kulturowe i posiada szeroki wybór tradycyjnych francuskich sklepów i restauracji. Położenie Calais prom usytuowany; tylko rzut kamieniem od centrum miasta Calais, dzięki czemu nie trzeba tracić chwilę swojego czasu.